Dragon Team

Forum członków Klanu Dragon Team

Ogłoszenie

Przypominam, żeby korzystać z tych pseudonimów jakich używacie w grze.

  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

#1 2015-01-21 18:01:25

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

Prosiłbym, żebyście podali mi jakieś propozycje co do zmian w regulaminie, bądź warunków przystąpienia do klanu.
Mianowicie:
- w jakiej lidze trzeba być, żeby wejść do głównego składu smoka,
- ile trzeba mieć odznak, żeby móc być w Klanie głównym
- jakie przyjąć warunki dla osób z akademii, które chciałyby wejść do składu głównego.
- i wszystko co waszym zdaniem może pomóc w ustabilizowaniu stanu Dragon Team i akademii Dragon Team.

Offline

 

#2 2015-01-21 23:04:33

guciak2000

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

Moja propozycja jest następująca:
-Jako minimalną ligę aby być w głównym stowarzyszeniu powinna być piąta, tak mi się wydaję
-Minimalna ilość odznak ? Nie uważam tego za konieczne, bo są gracze którzy siedzą w jednym regionie aż zdobędą wszystkie odznaki z tego regionu i dopiero się przenoszą, a to zabiera więcej czasu niż skakanie po różnych regionach
-Można ustalić jakiś minimalny poziom dla graczy którzy chcą wejść do SMOKa

Offline

 

#3 2015-01-22 08:47:46

heishi92

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

Moim skromnym zdaniem :
- minimalna liga to 4
- odznaki tak jak kolega pisał wcześniej też nie uważam tego za konieczne
- lvl jakikolwiek co za różnica skoro będzie w 4 lidze
- smok na liderze
Cała reszta do akademii jak wbiją się do 4 ligi to zdecydują czy chcą przejść do głównego.
Jeśli chodzi o akademię możemy przyjmować wszystkich jak ktoś okaże się burakiem to się tej osoby pozbędziemy. I tak z osobami które są w 4 lidze a będą chciały dołączyć do głównego, najlepiej na próbę dać ich do akademii na 2 tygodnie żeby sprawdzić czy to nie jacyś "dekle".
Moim zdaniem najważniejsza jest dobra atmosfera w stowarzyszeniu bo bez tego dużo klanów się rozpada.
To chyba tyle.

Offline

 

#4 2015-01-23 18:05:42

Ispiron

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

heishi92 napisał:

Moim zdaniem najważniejsza jest dobra atmosfera w stowarzyszeniu bo bez tego dużo klanów się rozpada.
To chyba tyle.

Pozwoliłem sobie tutaj koleżanke zacytować :) Bo to jest to co wpajałem Seekerowi od dawna :) (sorki jak za dużo).
Dla mnie ludzie to jest filar stowarzyszenia :)
Co do ligi to za bardzo nie mam zdania, sam jestem w 3 a jak ktoś bedzie w tej 5 to a bedzie przestrzegał innych reguł to też szkoda sie go pozbywać i dawać do akademii. Myślę jednak ze na poczatek trzeba dac szanse i 5 bedzie ok tak aby każdy miał szanse sie wybić wyżej :)
Sprawa z odznakami również wydaje mi sie bez sensu skro nie ma to wpływu na ranking oraz na to kim jest dany gracz
Co do akademii to widzialem pewno stowarzyszenie które również wielbi smoki ale niżej od nas wiec może uda nam się z nich zrobić akademie. Ale to tylko takie moje głośne myślenie ( a raczej widoczne ) na forum.
Nie zapominajmy o smokach liderach bo to nasza wizytówka i w sumie tradycja wieloletniego stowarzyszenia :)

Offline

 

#5 2015-01-24 07:08:14

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

I właśnie po to chciałem, żeby kilka osób się jeszcze wypowiedziało
Wy macie kilka pomysłów fajnych, kilka pomysłów okazuje się być nie trafiona.
dziś/jutro można nad tym posiedzieć i pokombinować :)

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Zmiany w regulaminie i zasady przyjmowania do Klanu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uwmeti.pun.pl www.fullmoon.pun.pl www.c-r-p.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl www.mati999.pun.pl