Dragon Team

Forum członków Klanu Dragon Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przypominam, żeby korzystać z tych pseudonimów jakich używacie w grze.

#1 2015-01-21 17:20:03

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

DragonSeeker

Mateusz, lat 24, miejsce zamieszkania: Województwo Lubelskie
Studiuję i Pracuję.
Książki: Ulubiony gatunek to Fantazy i Horror :)
Film: Wszystko co jest dobrze nakręcone
Hobby: Gra w Magic The Gathering, spotkania z przyjaciółmi itp.
Cel Na Pokelife: Stworzyć super drużynę smoków
Prywatnie jestem spokojnym chłopem, pełnym radości, dowcipu i pogody ducha

Offline

 

#2 2015-01-21 18:52:10

Andrzej21

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Andrzej, lat 21, miejsce zamieszkania: Województwo warmińsko-mazurskie
Aktualnie poszukuję pracy ^^
Książki: nie mam ulubionej,bo rzadko kiedy czytam.
Film: Bardzo różnie .. Od  Avengers po  Jack Strong. Jednym słowem wszystko ,co jest dobre:)
Hobby: Granie na konsolach i wbijanie trofeum^^  ( Ps 3 , Ps 4, ps vita) , rozmowy i picie piwka z znajomymi
Cel: Brak. Stopniowy rozwój  i przyjemne granie stanowczo mi wystarczy
Prywatnie nie jestem duszą towarzystwa ,ale jeśli trzeba potrafię odnaleźć się w towarzystwie.

Offline

 

#3 2015-01-21 21:22:24

Donix171

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Piotr, 23 mieszkam na podkarpaciu
Z książek Horrory
A film jaki mi się spodoba
Muzyka różna od HIP-HOPU po Reggae:)

Offline

 

#4 2015-01-22 08:37:27

heishi92

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Emilia, lat 23 (stara dupa ze mnie ) . Jeśli chodzi o muzykę to słucham tego co w padnie w ucho, ale głównie rap i reggae. Filmy to przeważnie komedie i akcji, ostatnio zaczęłam oglądać też anime. Jestem uzależniona od gier komputerowych i nie są to simsy raczej strzelanki, sportowe i przygodowe .  Staram się o wstąpienie do armii. Jest to moje marzenie, a zarazem jedyna rzecz jaką chcę w życiu robić.

PS. Heishi to na j polski żołnierz

Offline

 

#5 2015-01-23 17:08:23

Ispiron

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Witam, w dowodzie mam Jakub ale większość mówi do mnie Kuba, w grze każdemu jestem znany jako ISpiron( pisze duże IS bo większość osób myli i pisze INSpiron tak więc Seeker nie martw się bo nie jesteś jedyny xD)
lat 23 w tym roku mi przybędzie ale jeszcze nie ma skończone więc wole mówić 22(jak sie było małym to sie podwyższało wiek a teraz już niestety trzeba zaniżać bo nieuchronnie juz teraz bede sie tylko starzeć )
miejsce zamieszkania: Województwo Lubelskie (dokładnie półudniowy-wschód lubelszczyzny)
Studiowałem i Pracowałem ale musiałem sobie rok przerwy od tego zrobić więc jeszcze troche i ponownie się tego podejmę a obecnie dorabiam co by mi na żarcie i ewentualne weekendowe piwko starczyło .
Książki: hymm... u mnie to ciężka sprawa bo czasami jak mi jakaś podejdzie to czytam i czytam a czasami to w ogóle nie mam na to ochoty.
Film: nie za często oglądam bo wolę w coś pograć czynnie niż oglądać bezczynnie Ale Leona Zawodowca to bym mógł oglądać i oglądać. Kiedyś była fajny serial Miecz Prawdy ale na drugim sezonie sie skończyło i pooglądane.... ale kto nie widział to polecam :)
Hobby: Bardzo lubię piłkę nożną, szcególnie ligę angielską. Mam studia w innym kierunku ale myśle że piłka również bedzie mi towarzyszyć i coś w tym kierunku będe działał.
Cel Na Pokelife: Podobny co u Seekera bo w sumie chyba każdy z nas lubi smoki inaczej by go tutaj nie było :) Nie wiem czy można to uznać za cel ale Shiny Dragonite i Charizard to by było coś :)
Z racji że jest to pierwszy post na nowym forum to mam nadzieje że razem odbudujemy SMOKa i bedzie sie tu działo a owe forum w które Seeker włożył kawał dobrej roboty będzie miejsce chętnie odwiedzanym :)

Offline

 

#6 2015-01-30 16:41:10

trener123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Sławek 21 lat, pochodzę z Podhala :) Studiuje informatykę w Krakowie. Mam swój zespół muzyczny gram w nim na gitarze. Lubie dobrze sie bawić, słucham różnych styli muzycznych zależy co mi wpadnie w ucho :)

Offline

 

#7 2015-01-30 17:00:51

Janmax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Tomek, w tym roku stuknie 21 lat,
Studiuje na Politechnice (Automatyka i Robotyka)
Książki: http://lubimyczytac.pl/profil/50181/janmax
Film: Władca Pierścieni <3 Fantastyka, wszystko co ma głębszy przekaz (tylko najlepiej nie wojenne, nie lubię filmów o wojnie)
Hobby: Manga, Anime, Gry, Książki, Muzyka (http://www.lastfm.pl/user/JanmaxPL), Religie, Psychologia, Samorozwój
Cel Na Pokelife: 90lvl w 2015, Shiny Alakazam..., 2 liga

Prywatnie jestem cholernym marzycielem oraz abstynentem o raczej spokojnym usposobieniu.
Od półtora roku regularnie biegam. W ciągu kilku najbliższych lat chciałbym polecieć do Japonii.

Ostatnio edytowany przez Janmax (2015-01-30 17:02:32)

Offline

 

#8 2015-01-30 21:58:24

Kuzka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-29
Posty: 5
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Na chrzcie mi dano Bartłomiej, ale tak zwracają się do mnie tylko osoby z rodziny, ewentualnie nauczyciele, profesorowie itp.
Wolę aby zwracać się do mnie Kuzka, ten pseudonim przylepił się do mnie tak dawno i powstało tak wiele wersji tego "dlaczego Kuzka??", że już aż sam się pogubiłem i nie wiem jak było naprawdę ;]
Urodziłem się w roku 1993, aczkolwiek mam 14 lat (mentalnie) ;]
Z filmów i książek najbardziej przepadam za takimi co "ryją banie" ;] (John umiera na końcu, Numer 23 itp). W następnej kolejności są takie co wciągają (Skazani na Shawshank, Supernatural - tak to serial, ale dobrym nie pogardzę). Nienawidzę gdy ktoś psuje całe dobre wrażenie z książki na filmie (jak to było w przypadku Eragona)...
Studiuje na uczelni w mieście, z którego pochodzę, mianowicie Politechnice Lubelskiej (I rok Elektrotechniki)
Za moje hobby uważam spotkania ze znajomymi, ewentualnie granie na gitarze na deptaku ;]

Offline

 

#9 2015-03-08 19:14:58

VoYtek8

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Witam, jestem nowy to się przedstawię
Wojtek, lat 17, pochodzę z woj. Mazowieckiego, obecnie uczę się w technikum, a w wolnych chwilach pracuje dorywczo. :)
Książek niestety nie czytam z braku czasu, jedynie lektury
Film lubię każdy dobry :) Gatunek i tematyka zupełnie dowolna Te które najbardziej zapadły w pamięci to Bandziory i Green Street Hooligans.
Hobby to poznawanie wszelkich używek, motoryzacja (wiążę z tym swoją przyszłość) oraz kulturystyka.
Cel? Gram bardzo krótko, lecz intensywnie, więc nie wiem jak to będzie. Na razie myślę że Najpierw zdobędę wszystkie odznaki :) A potem dream team na czele z Dragonite i postaram się coś więcej wywalczyć w lidze. Wiem że mój progres w grze jest śmieszny w porównaniu do waszego, jednak postaram się nadrobić i wstydu stowarzyszeniu nie przynosić.
Prywatnie jestem ciekawym świata młodym człowiekiem lubiącym próbować nowe rzeczy. Lubię rozmawiać, oraz żyć aktywnie, bo w domu to ludzie umierają. Myślałem że ja jako 17 latek będę zawyżał średnią wieku na PokeLife, jednak teraz widzę że ja w porównaniu do Was jestem małolat. Jak widać nie tylko ja nie mogę z Pokemonów wyrosnąć.
Mam nadzieję że nasza współpraca będzie się dobrze układała i w razie potrzeby będę mógł liczyć na pomoc. Pozdrawiam :)

Offline

 

#10 2015-03-09 19:41:28

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: DragonSeeker

Imienia nie zdradzę, lat 27 - jestem najstarsza z Was
Miejsce zamieszkania: województwo łódzkie
Pracuję na dwie zmiany.
Książki: Tolkien i inna fantastyka
Film: Władca Pierścieni, Hobbit
Hobby: dekorowanie, urządzanie, projektowanie, książki, przyroda
Cel na Pokelife: w pierwszej kolejności zdobyć wszystkie odznaki, później skompletowanie i trening mojej drużyny marzeń, wśród której jest Charizard.
Coś o mnie: spokojna, oddana swojej pasji, marzycielka, charakterna.


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

#11 2015-03-28 10:03:48

Achreon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-16
Posty: 14
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Wszyscy robią to tu, więc i ja strzelę port w temacie, którego nazwa to nick założyciela stowa. XD

Kamil, 19 lat, przedmaturalna klasa technikum elektronicznego w Bydgoszczy. Lubię czytać (wszystko, co dobre, poza fantastyką), czasem coś napiszę (raczej proza), muzyka, wiadomo, rekreacyjnie biegam, lubię dobrze zjeść.

W pokemony gram dla zabawy, wiele czasu to nie zajmuje, a radość i powrót do dzieciństwa nieziemskie.

Nie wiem co napisać dalej, więc kończę o sobie post kropką zagłady .

Ostatnio edytowany przez Achreon (2015-03-28 10:04:02)

Offline

 

#12 2015-04-02 10:15:26

Alfons

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: DragonSeeker

Paweł, lat 19, miejsce zamieszkania: Województwo Mazowieckie, okolice Siedlec
Piszę za miesiąc maturę. Co dalej? Zobaczymy
Książki: Wszystkie, oby ciekawe były. Ulubiona, to epopeja mojego ludu - "Chłopi"
Film: Wszystko oprócz fantasy
Hobby: Sport - piłka nożna, bieganie,
Cel Na Pokelife: Po prostu być dobry. Również świetna drużyna shiny pokemonów na czele ze Sh Snorlaxem i  Sh Slakingiem
O sobie: Jestem zwykłym, prostym chłopakiem, lubiącym imprezy tudzież spotkania z przyjaciółmi. Co do podejścia do świata, to wkurzająco niepoprawny optymista :)

Na wszelakie dodatkowe pytania z chęcią odpowiem

Pozdrawiam, Alfons

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.c-r-p.pun.pl www.mati999.pun.pl www.fullmoon.pun.pl www.cs-rozrabiaki.pun.pl www.uwmeti.pun.pl