Dragon Team

Forum członków Klanu Dragon Team

Ogłoszenie

Przypominam, żeby korzystać z tych pseudonimów jakich używacie w grze.

#1 2015-03-09 20:55:43

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Mega Ewolucje

Wiecie, że w szóstej generacji pojawiają się mega ewolucje, na przykład: Charizard, Mewtwo, Abomasnow (ale nie tylko). Informacja o mega ewolucji Charizarda jest szczególnie interesująca. Chociaż my pewnie na to jeszcze poczekamy. W tym roku (nie wiadomo dokładnie kiedy) pojawi się dopiero V generacja. A w tym tempie podejrzewam, że szósta pojawi się za 1,5 roku lub nawet 2 lata.
Poszukałam w internecie, i tak pokemony w V generacji będą wyglądały mnie jwięcej tak: http://pokemon.wikia.com/wiki/Category: … k%C3%A9mon , a w VI generacji: http://pokemon.wikia.com/wiki/Category: … k%C3%A9mon .

Ostatnio edytowany przez EsterEvans (2015-03-09 21:57:20)


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

#2 2015-03-10 07:52:07

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mega Ewolucje

Z ostatniej generacji jest na prawdę niewiele pokemonów, które mi się podobają. Taloonflame, Noivern, Greninja... i ten tyranozaur.
Mega ewolucje poza zwiększonymi statystykami nie robią na mnie wrażenia, poza kilkoma wyjątkami. Twórcy nie mają już co wymyślać

Offline

 

#3 2015-03-10 22:17:32

 Chuciu

Nowy użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mega Ewolucje

Mega ewolucje - według mnie całkiem fajny pomysł, kilka z nich robi niezłe wrażenie  Ale kurde, Gyaradosa to trochę okroili, ogólnie to fajny, ale mógłby być większy, bo wygląda jak krewetka, a nie smoczysko xD

Offline

 

#4 2015-03-11 18:07:13

Ispiron

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-01-23
Posty: 35
Punktów :   

Re: Mega Ewolucje

Seeker ja jestem za mega ewolucami. myśle że akurat z tym to trafili w 10 bo zapewne wiekszość i tak nie kojarzy tych ostatnich generacji tylko te pierwsze :) np. ja jestem zwolennikiem pierwszej i niektórych tylko poków z inncyh :) więc to że jakoś jesczcze mogą się zmienić pokemony z pierwszych generacji jest naprawde dobrym pomysłem.

Offline

 

#5 2015-03-12 10:09:46

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Mega Ewolucje

Każdy człowiek to inna opinia
Muszę przyznać, że niektóre okazy wyglądają na prawdę super w swoich mega formach, jednak uważam, ze to nieco przekombinowane. To nie zmienia fakt, że jakby co to będę korzystać z mega form

Offline

 

#6 2015-03-13 09:46:00

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Mega Ewolucje

Ja generalnie najbardziej lubię Kanto. I poza nielicznymi wyjątkami, głównie  dalszymi ewolucjami pokemonów z pierwszej generacji.


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2008menedzer.pun.pl www.pytam.pun.pl www.shamanking2.pun.pl www.factornine.pun.pl www.stk.pun.pl