Dragon Team

Forum członków Klanu Dragon Team

Ogłoszenie

Przypominam, żeby korzystać z tych pseudonimów jakich używacie w grze.

#1 2015-03-11 20:16:15

VoYtek8

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-03-06
Posty: 4
Punktów :   

Tabletka zapomnienia...

Witam, jako że jesteście bardziej doświadczeni ode mnie chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie: posiadam Laprasa (jeszcze przed zdobyciem pierwszej odznaki kupiłem go za wszystkie yeny jakie tylko miałem) i ogólnie jestem z niego niesamowicie zadowolony. Przydaje mi się cały czas, nie raz ratował mnie na salkach w walce z liderami, nadaje się do wszystkiego, bo przyrost punktów zycia ma spory. Przemyślałem iż warto byłoby go mieć w "Dream Teamie", problem lezy tutaj iż nie jest to czysty pokemon. Ogólnie to na targu nie widziałem żadnego czystego Laprasa poza shiny, ale jego cena mnie odstrasza. Stąd wpadłem na pomysł żeby w przyszłości w centrum nagród zakupić sobie tabletkę zapomnienia i dać ją Laprasowi. Czy uważacie że to opłacalne? Obecnie jest na 36lvl.
Mógłby ktoś doradzić czy to dobry pomysł i czy naprawdę warto inwestować w tego poka? Pozdrawiam! :)

Offline

 

#2 2015-03-12 10:07:56

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Tabletka zapomnienia...

Inwestować warto, bo jest w mojej ocenie na prawdę silnym pokemonem. Jednak ja bym zbierał kase na shiny wersję, żeby jego potencjał jeszcze zmaksymalizować.
Tabletkę zapomnienia trzymam na wypadek gdyby ktoś sprzedawał zepsutego shiny, którego szukam. Sprzeda pewnie diablo tanio, a po tabletce pokemon będzie nówka sztuka

Offline

 

#3 2015-03-13 09:38:09

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Tabletka zapomnienia...

Ja uważam, że nie warto inwestować dużo w pokemona poniżej 50 lvl, chyba, że pod salki, a i tak a tabletkę zapomnienia nie zdecydowałbym się aż tak wcześnie. Poczekaj aż zdobędziesz wyższy lvl.


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

#4 2015-03-14 08:16:21

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Tabletka zapomnienia...

Najważniejszym kryterium użycia tabletki jest 10000000% pewność, że chcesz używać tego pokemona.

Offline

 

#5 2015-03-15 06:04:00

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Tabletka zapomnienia...

DragonSeeker zgaszam się. A bądźmy szczerzy, że na prawdę na tym poziomie nie opłaca się myśleć czy jakieś pokemony będziemy mieli czy nie. Z ciekawości zajrzałam na targ pokemonów. I tak Lapras na 73 poziomie kosztuje 1150 PZ. Podejrzewam, że długo tam nie posiedzi, bo stosunkowo nie kosztuje drogo.


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

#6 2015-03-16 07:46:45

 DragonSeeker

Administrator

Skąd: Woj. Lubelskie
Zarejestrowany: 2015-01-21
Posty: 85
Punktów :   

Re: Tabletka zapomnienia...

Tak ale popatrz, że teraz większość graczy czatuje na shiny pokemony. A jak ktoś ma duuuuużo szczęścia, to trafi na zepsuty okaz dobrego shiny, kupi za grosze, naprostuje tabletką zapomnienia i będzie miał świetnego pokemona.
Niedawno widziałem sh. Arcanine na ok. 50 poziomie, zepsuty jak diablo chyba z 1500 PZ. nic tylko kupić, dać tabletkę i śmigać nim.

Offline

 

#7 2015-03-16 16:31:34

 EsterEvans

Trener z jajkiem

Zarejestrowany: 2015-02-24
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Re: Tabletka zapomnienia...

Shiny to zupełnie inna bajka. Dałam przykład, że lepiej poczekać i kupić sobie Laprasa z wyższym lvl niż 36. Zwłaszcza, że na targu widzę Laprasy na 40 i 42 poziomie niemal czyste za 100 PZ.


Zapraszam do założenia konta z mojego linku polecającego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pytam.pun.pl www.shamanking2.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.stk.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl